متخصصین فعال
پرستو پوراحمدی کارآموز کانون وکلای دادگستری
سمانه برخورداری کارشناس حقوقی
روژین امینی کارشناس حقوقی
جعفر فرمانی وکیل پایه یک دادگستری
حدیث شیری کارشناس حقوقی
۵
اکرم فرخ
اکرم فرخ وکیل پایه یک دادگستری
۳
امیر هاشمی
امیر هاشمی کارشناس حقوقی
۰.۳
مهسا پیشرویان
مهسا پیشرویان کارشناس حقوقی
۰.۳
پرستو پوراحمدی
پرستو پوراحمدی کارآموز کانون وکلای دادگستری
۰
روژین امینی
روژین امینی کارشناس حقوقی
۰
شیرین کریمی
شیرین کریمی کارشناس حقوقی

سلام و عرض خسته نباشید....ممنون میشم اگه سوال من رو یه مقدار زودتر جواب بدید ..در مقطعی قرار دارم که باید یا شکایت کنم یا ازم شکایت بشه...من با خودرویی تصادف کردم و مقصر شناخته شدم....البته صحنه حادثه خیلی به نفع زیان دیده ورق خورد...مسایلی که هست:1.راننده خودرو زیان دیده بچه ای بود که گواهینامه نداشت و من گفتم که راننده کس دیگست ولی برای اثبات اینکه راننده کس دیگریست شاهد به اندازه دارم2. خودرو زیان دیده بیمه در اون روز نداشته و فردای تصادف خودرو رو بیمه کرده 3.زیان دیده اقدام به جعل تاریخ سند بیمه و سند کروکی راهنمایی و رانندگی کرده 4.تا قبل از تعیین شدن خسارت راننده خوردو که به دروغ تعیین شده بود همسر مالک ماشین با من برای کار های اداری بیمه در ارتباط بود و بعد از تمام شدن این مراحل خانوم ایشان (مالک خودرو) با من تماس گرفته و لیست بلند بالا فرستاده که 3.5 ملیون تومان بیشتر از سقف 7.7 میلیون تومان بیمه شما خرج کردم و باید این رو بدید و به زبان تهدید به من گفت میرم شکایت میکنم با این شرایط:1.خودرو نمایندگی برای تعمیر نرفته و فاکتور معتبر نداره 2.مبالغی که برای من فرستاده خارج از مسیولیت بنده است(چراغ ها دو طرف ..اختلاف قیمت ایر بگ و گلگیر که بیمه تعیین کرده و....)3.بیمه برای ایشون 8800 تقریبا اعلام کرده که 7700 را هنوز نداده.
من میخوام از دست این خانوم و شوهرشون به دلیل این مشکلات شکایت کنم و در نهایت نمیخوام پولی بهشون بدم و به خوبی وخوشی تموم بشه...ممنون میشم راهنماییم کنید...

۱ پاسخ برای این سوال ثبت شده است
توسط امیر هاشمی
کارشناس حقوقی ایران, تهران, بخارست (احمد قصیر)
۳ بر اساس عملکرد

شما میتوانید جعل توسط ایشان را به بیمه و یا دادگاه اطلاع دهید. قطعا بررسی میشود. اینکه ایشان بیمه نداشته اند اگر مقصر شما باشید فرقی ایجاد نخواهد کرد. لذا اگر به فاکتور اعتراض دارید کارشناسی خواهد شد.

اگر مشاوره من به شما کمک کرده است جهت مشاوره تلفنی یا قبول وکالت با شماره 42818_021 داخلی 901 تماس بگیرید.

مشاوره‌های حقوقی مرتبط

دسته‌بندی حقوقی