در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
30 بازدید
سوال شده در کلاهبرداری توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام و عرض ادب
تشکر و سپاس از کلیه کسانی که این موقعیت را فراهم کرده تا راهنمایی شویم.
اینجانب زمستان سال گذشته به دلیل اینکه از کارم رضایت نداشتم به علی(پسر عمه ام)درخواست کاری بهتری کردم.علی به من گفته بود یک کار عالی برایت سراغ دارم و با اون زندگیت رو تغییر میدی.
من در آن زمان در شرکتی نزدیک به کرج کار میکردم.یک روز تعطیل به تهران آمده تا کار را برایم توضیح دهد.
بعد از کلی صحبت و تفاوت گذاشتن بین شرکت های هرمی و شرکت های سالم مرا وادار به خرید محصولی از شرکت ودا نمود.پس از آن کلیه ی پول درون کارت مرا به صورت دستی از فروشگاه ها،دکه ها و پمپ بنزین ها و...که حدود۷/۵میلیون تومان میشد تقدیم او نمودم.و ۳ میلیون تومان دیگر هم از پدرم قرض گرفتم و به صورت کارت به کارت برای علی فرستادم.علی ادعا میکرد که عید نوروز پول قرض گرفته را پس میدهی. و درون پارک ها و اماکن عمومی کلاس هایی تشکیل میدادند و من نیز مجبور به حضور در این کلاس ها بودم.خرداد ماه امسال نیز مجدد به سراغم آمد و میگفت:اینجا پیشرفتی نمیکنی.بیا تهران تا بتونی رشد کنی و مردم بیشتری را ورودی کنی.حدود ۳ ماه از کارم بیکار شدم و مشغول کلاس های آموزشی و...این شرکت شدم.هیچ درآمد،سود،پورسانتی یا مجموعه سازی نتوانستم انجام بدهم.تا اینکه روزی در یکی از این جلسات عنوان شد که سایت این شرکت در حال بروزرسانی میباشد و فعلا هیچ ورودی نگیرید.بعد مدتها عنوان شد که این شرکت هرمی بوده و تمامی لیدرهای این گروه دستگیر شده اند.
از علی درخواست پول برای شروع کاری را کردم و او نیز از این کار سر باز زد.
حال بنظر شما چگونه میتوانم این پول را پس بگیرم؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (845k امتیاز)
علیه ایشان میتوانید به جرم کلاهبرداری شکایت کیفری کنید و در صورتیکه اطلاعی از هرمی بودن شرکت نداشته اید مجازاتی برای شما تعیین نخواهد شد و طرف مقابل محکوم به استرداد وجه به شما خواهند شد.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

36.3k سوال

36.4k پاسخ

43k کاربر

139 نفر آنلاین
0 عضو و 139 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 55377
بازدید دیروز: 143251
بازدید کل: 54968111
...