در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
71 بازدید
سوال شده در تهدید توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام چند ماه پیش با فردی در تلگرام آشنا شدم و قرار شد کار پایان نامه بنده را انجام بدهد این فرد خود را پژوهشگر برتر معرفی میکرد به طور شفاهی باهم به توافق رسیدیم و مبلغ 300 هزار تومان برایش کارت به کارت کردم بعد ایشان یک کار بسیار ضعیف تحویل بنده داد که استاد راهنما آن را قبول نکرد سپس این فرد در انجام و اصلاح کار تعلل کرده و جواب مرا نمیداد سپس از ایشان خواستم پول بنده را پس بدهد که این فرد خودداری کرد و در نامه ای به استاد راهنمای من به ایشان گفت که من کار پایان نامه ام را به بیرون داده ام و شروع به تهدید به بردن آبروی من در دانشگاه کرد سپس شروع به فحاشی کرد و پول من را هم پس نداد . آیا می توانم از ایشان به جرم کلاهبرداری ، فحاشی و تهدید به بردن آبرو شکایت کنم ؟ در صورت امکان حکم فرد چه خواهد بود ؟ در صورت شکایت از طرف دانشگاه برای من مشکلی پیش نمی آید؟ (شایان ذکر است بنده دیگر از کار ایشان هیچ استفاده ای نکردم)
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (871k امتیاز)
بستگی به این دارد که بتوانید اثبات کنید که ایشان مطابق قرارداد به آن عمل نکرده اند. در این صورت شکایت کلاهبرداری وارد نیست. ولی به جرم فحاشی و تهدید میتوانید علیه ایشان شکایت کنید.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

1 پاسخ 308 بازدید
1 پاسخ 452 بازدید
درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

36.9k سوال

36.9k پاسخ

44.7k کاربر

154 نفر آنلاین
0 عضو و 154 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 37507
بازدید دیروز: 89719
بازدید کل: 58902987
...