در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
523 بازدید
سوال شده در دعاوی شهرداری توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام و عرض ادب
ساختمان ما چهار واحدی هست و فقط دو واحد پارکینگ داره .
و این دو واحد به جای دوتا ماشین سه تا ماشین و چندتا موتور پارک میکنند . آیا حق این کارو دارند . ؟ آیا می‌توانند چون حق پارکینگ دارند داخل پارکینگ وسایل اضافی بگذارند مثل وسایل اضافیه خونه رو ؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (802k امتیاز)
بله در صورتیکه مزاحمتی برای مالکین دیگر بوجود نیاورند در پارکینگ  های خود خودروی بیشتری پارک نمایند.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا
دارای دیدگاه توسط (100 امتیاز)
باسلام، این پاسخ درست نمی باشد به جهت این که در هر سند میزان حد و حدود پارکینگ ها معلوم شده است و عرف جامعه پارک یک خودرو در یک پارکینگ است نه بیشتر از آن.
از طرف دیگر وقتی دو ماشین در یک پارکینگ پارک می شود بطور حتم از میزان فضای یک پارکینگ بیشتر بوده و بالطبع مجبور به استفاده از فضای مشاعی پارکینگ ها می شود که در این صورت رضایت تمامی مالکین یا ساکنان نیاز بوده و غیر از این می شود شکایت هایی اعم از: ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق و استفاده از فضای مشاعی و تصرف عدوانی در مراجع قضایی مطرح نمود. لذا بنظر پاسخ این سئوال نیاز به دقت بیشتری دارد.
دارای دیدگاه توسط مدیر کل (802k امتیاز)
کاربر عزیز پاسخ صحیح میباشد. در پاسخ قید شده است که در صورتیکه مزاحمتی برای مالکین دیگر بوجود نیاید. لطفا دقت کنید. ممکن است متراژ پارکینگ در ساختمانی به مقداری باشد که دو خودرو به راحتی در آن پارک شود و مزاحمتی برای مالکین دیگر بوجود نیاید و یا در مشاعات ورود نکند. پس متغیر است و با توجه به ساختمانهای مختلف فرق میکند.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

35.4k سوال

35.5k پاسخ

41.3k کاربر

160 نفر آنلاین
1 عضو و 159 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 30858
بازدید دیروز: 91571
بازدید کل: 51127377
...