مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

عدم حضور شاکی تا چه زمانی موجب گذشت مرور زمان است؟

118 بازدید
سوال شده مهر 27, 1396 در دیه توسط مسعود1122 (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن مهر 27, 1396 توسط amir hashemi
مادرم با پدر خانمم درگیر شد و مادرم شاکی شد و برا مادرم دیه اعلام شد و الان مدتی میگذره  و مادرم نه رضایت میده و نه دیگه دنبال دیه هست ولی دادگاه هی احضاریه میفرسته در منزل پدر خانمم و بین من خانمم در قبال هر احضاریه دلخوری ایجاد میشه وقتی شاکی پیگیری نمیکنه چرا دادگاه احضاریه میفرسته شاید شاکی موقعیت رفتن به دادگاه رو نداشته باشه این به معنای گذشت از شکایت هست مگه نه؟؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده مهر 27, 1396 توسط amir hashemi مدیر کل (526,350 امتیاز)
در صورتیکه حکم صادر شده باشد شاکی باید در ظرف مدتی که در ماده 105 قانون مجازات به عنوان مرور زمان تعیین شده است جهت اجرای حکم مراجعه کند در غیر این صورت دیگر نمیتواند آنرا اجرا کند.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

30,889 سوال

30,925 پاسخ

1,242 دیدگاه

32,003 کاربر

42 نفر آنلاین
0 عضو و 42 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 9097
بازدید دیروز: 33800
بازدید کل: 34825007
...