در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
29 بازدید
سوال شده در مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توسط (140 امتیاز)
ویرایش شده توسط
سلام من کم کم دارم به این نتیجه میرسم توی مملکت ما هیچ قانونی وجود نداره و به راحتی حق ادم مظلوم ضایع میشه. شوهر من ب من دروغ گفت بعد شیش ماه ازدواج فهمیدم معتاده بعدشم جهیزیه منو برد فروخت و هر روز خودش و پدرش منو به هزار شکل اذیت میکنن و حاضر به طلاق نیست حتی پول وسایلمو که فروخته نمیده توی جلسه دادگاه هم واسه طلاق و مهریه نیومد و باباش و میفرسته که فحش بده بعدشم قاضی میگه من کاری از دستم یر نمیاد شما باید دلیل بیاری که معتاده واقعا ادم تو این مملکت مشکل واسش بیاد باید چیکار کنه واقعا. لطفا راهنمایی کنید من باید چیکار کنم. جهیزیمو دزدیده معتاده فحش میده و میگه میخواد از این شهر بره. سه بار شورای حل اختلاف هم نیومد و یک بار کمپ تهران بستری بوده و دو بار کمپ شهر خودمون. واقعا من باید چطوری به حق خودم برسم. چون همش میگه قانون هیچ غلطی نمیکنه و واقعا قاضی که من دیدم کاری نکرد فقط ی سری چیز مینویسم و دلیل و مدرک میخوان. همین.
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (783k امتیاز)
سرکار خانم

شما حتما باید وکیل بگیرید و فقط در این صورت است که به حقوق خود میرسید و میتوانید برای طلاق اقدام کنید. اگر اعتیاد و سوء رفتار ایشان اثبات شود حق طلاق خواهید داشت.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

دسته بندی های حقوقی

35k سوال

35k پاسخ

40.3k کاربر

131 نفر آنلاین
0 عضو و 131 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 14120
بازدید دیروز: 81024
بازدید کل: 49111471
...