مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

در صورت دادن حق حضانت به پدر آيا زن مي تواند دوباره حق حضانت بگيرد؟

64 بازدید
سوال شده 2 اسفند 1395 در مشاور حقوقی با وکیل حضانت فرزند توسط iran20 (220 امتیاز)
ویرایش شده 2 اسفند 1395 توسط گروه وکلای یاسا
سلام اینکه میگن حضانت تا ۷ سالگی با مادر هستش و حضانت قابل اسقاط نمیباشد در صورتیکه مادر که حضانت بچه تا ۷ سالگی حقش است جلوی قاضی کتبا حضانت رو به پدر بدهد یا ببخشد یا تحویل دهد و رای صادر شود و طلاق انجام شود و صیغه طلاق جاری شود و ملاقات برای زوجه با هماهنگی زوج نوشته شده و محل استرداد و تحویل بچه منزل مسکونی فرزند میباشد اکنون مادر شکایت کرده که پدر سلب ملاقات کرده و با استناد به ماده ۱۱۷۴ از قاضی خواسته که حق حضانت را از پدر پس گرفته آیا مادر میتواند بگوید حق حضانت تا ۷ سالگی با من است و لغو حضانت کند و اگر پدر بخاهد دفاع کند از خودش چه راهنمایی دارید باسپاس از شما
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 اسفند 1395 توسط گروه وکلای یاسا مدیر کل (1,505,860 امتیاز)

حق حضانت داده شده را نمي توان پس گرفت مگر پدر در امر نگهداري كودك تقصير كند.در صورتي كه بين طرفين در تعيين زمان و مكان ملاقات فرزند اختلاف شود دادگاه در حكم خود مشخص مي كند.

مويد باشيد


اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

30,747 سوال

30,783 پاسخ

1,240 دیدگاه

29,706 کاربر

97 نفر آنلاین
0 عضو و 97 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 11084
بازدید دیروز: 37385
بازدید کل: 31140561
...