مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

اعاده حیثیت درباره بردن ابروی یک دختر و تهمت زدن به او قابل شكايت است؟

190 بازدید
سوال شده بهمن 23, 1395 در تهدید توسط رضاط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن بهمن 23, 1395 توسط گروه وکلای یاسا
سلام چند وقت پیش مردی که زن و 2فرزند داره به خواهرم که مجرده زنگ میزنه و درباره کار بوده خواهرم داروسازه و اون مرد دکور های داروخانه اش را میساخته,همسر اون زن شک میکنه که تو با اون دختر رابطه داری و مدام شک خودش را تکرار میکنه تا اون مرد خواسته یا ناخواسته نمیدونم ,برای خاستگاری میاد و به زنش میگه طلاقت میدم و من عاشق اون دختر شدم خواهر من میگه بهشون کاری نداره ولی در محل سکونت همه جا خانواده اش میگن که خواهر من باعث جنگ و طلاق اونا شده البته هنوز طلاق نگرفتن و ابروی خواهر منا میبرن با اینکه چندبار خانواده من باهاشون صحبت کردن و گفتن ماکاری به زندگی شما نداریم حتی باهم دعوا هم کردن ولی اونا مدام اینکارا تکرار میکنن و به هر کسی که میرسن میگن خواهر من عاشق شوهر او شده و زندگی اونا را خراب کرده,و این خانواده ی مرده  یه نسبتی با همسر من هم دارن و به همین خاطر به همه ی فامیل همسرم زنگ میزنن که خواهر فلانی زندگی اونا را خراب کرده و ابروی منا تو فامیل میبرن بدترین فحش ها را به من و خواهرم دادن,خواهرم فکر میکنه تقصیر منه که این قضیه همه جا پهن شده نمیدونم چیکار کنم,حتی چندبار به من و خواهرم فحاشی کردن و من صدای ضبط شده فحاشی اونا را دارم و شاهد هم دارم آیا از نظر قانونی میتونیم شکایت کنیم؟چه حکمی داره؟ممنون
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده بهمن 23, 1395 توسط گروه وکلای یاسا مدیر کل (1,505,860 امتیاز)

بله مي توانيد شكايت كنيد. دليلي هم كه داريد محكم و قاطع محسوب مي شود شكايت تهت عنوان توهين خواهد بود و شخص اخير به مجازات توهين محكوم مي شود. براي اطلاع از شكايت با وكلا ياسا تماس حاصل بفرماييد.

مويد باشيد


اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

30,889 سوال

30,925 پاسخ

1,242 دیدگاه

32,003 کاربر

56 نفر آنلاین
1 عضو و 55 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 9254
بازدید دیروز: 33800
بازدید کل: 34825164
...