مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

آیا می توان بر روی رای قاضی اعتراض زد؟

160 بازدید
سوال شده اردیبهشت 11, 1396 در دیه توسط garmin (120 امتیاز)
ویرایش شده اردیبهشت 11, 1396 توسط گروه وکلای یاسا
سلام

من در دادگاه رسیدگی اعسار بعنوان شاکی به قاضی پرونده اعلام کردم طبق ماده ۲۴ محکومیت مالی مصوب سال ۹۴ خودرو جز مستثنیات دین نیست پس لذا خودروی متهم را دستور توقیف دهید از طرفی متهم ماهانه یک میلیون پانصد حقوق دریافت میکند . که قاضی گفت من بهتر از تو میدونم قانون چه ماده و تبصره ای داره و حالا کاری میکنم سه سال دنبال پول دیه ات بیفتی.

و چون متهم دوتا شاهد داشت قاضی رای به اعسار زده و سه میلیون نقدی و االباقی ماهی ششصدهزار تومان ( برای ۱۱۴۰۰۰۰۰ تومان در مجموع = ۶درصد دیه) باید پرداخت کند. در پایان قاضی از من برای اجرای این حکم امضا گرفت!!

 

سوال من این است ایا میشود به رای صادره شکایتی جدید زد (باتوجه به ماده۲۴ )و روند کار چگونه است با توجه به اینکه من امضا زدم و قسطی بودن را قبول کردم ؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده اردیبهشت 11, 1396 توسط گروه وکلای یاسا مدیر کل (1,505,860 امتیاز)
مخاطب محترم عنایت داشته باشید شما می توانید بر رای صادره اعتراض کنید .

موید و پیروز باشید

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

1 پاسخ 133 بازدید
1 پاسخ 196 بازدید
درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

30,889 سوال

30,925 پاسخ

1,242 دیدگاه

32,093 کاربر

59 نفر آنلاین
0 عضو و 59 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 18952
بازدید دیروز: 27624
بازدید کل: 34949710
...