در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
508 بازدید
سوال شده در سرقفلی توسط (160 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام
اینجانب مالک سرقفلی یک باب مغازه در کرج میباشم و اجاره نامه اینجانب در سال 1377 به صورت عادی (دستی) تنظیم شده است. لازم به ذکر است اینجانب دارای مجوز مالکین بابت تغییر شغل، هرگونه تخریب و بازسازی و هرگونه تغییرات میباشم و مالک اشتراک برق و تلفن ملک نیز میباشم و به دلیل فوت اکثریت مالکین و در دسترس نبودن وراث یا نمایندگان قانونی آنها مبلغ اجاره ماهانه سرقفلی را به حساب دادگستری واریز میکنم. جهت خرید اشتراک گاز اینجانب به اداره گاز کرج مراجعه کرده و پس از ارائه مدارک فوق به همراه جواز کسب فرم معرفی به نظام مهندسی دریافت نموده و پس از انجام لوله کشی و اخذ تائیدیه نظام مهندسی جهت تکمیل مراحل اداری به اداره گاز مراجعه نمودم. در کمال ناباوری مسئول امور مشترکین و رئیس اداره به بنده اعلام نمودند که مالکیت اینجانب محرز نیست و باید از مالکین رضایتنامه محظری اخذ کنم و در غیر اینصورت امکان اشتراک پذیری وجود ندارد. حتی با وجود مراجعه اینجانب به بازرسی شرکت گاز مشکل اینجانب حل نشد.
لطفا بنده را راهنمایی فرمائید
با تشکر
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)

ابتدا باید مالکیت سرقفلی شما و حقوقی که به واسطه آن مبنی بر نوسازی و ... دارید توسط دادگاه محرز شود سپس با دستور دادگاه اداره گاز و ... ملزم به دادن حق انشعاب به شما خواهند بود و ممکن است یک نوبت آگهی نیز بشود.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

36.9k سوال

36.9k پاسخ

44.7k کاربر

150 نفر آنلاین
1 عضو و 149 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 38086
بازدید دیروز: 89719
بازدید کل: 58903566
...