در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
77 بازدید
سوال شده در انتقال مال غیر توسط (160 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام و آرزوی سلامتی برای شما.
برادر اینجانب اقدام به قولنامه کردن یک خودرو کرد تو قولنامه ذکر شد که ماشین سالمه ولی بعدا معلوم شد خودرو ایرادات اساسی داره که تو قولنامه ذکر نشده و ایراداتی هم هست که تو بازه زمانی طولانی فقط میتونه اتفاق بیفته نه چندروزه..
بابت این به کسی که فروشنده ماشین بود تماس گرفتیم و گفتیم به این دلایل فسخ معامله میخوایم کنیم قبول نکرد و گفت نه...از طرفی این ماشین رو وقتی سه روز پیش داشتیم قولنامه میکردیم تازه بعد از اینکه مبلغ اولیه رو گرفت گفت ماشین به نام خودش نیست به نام پدر زنش هست و وکالتی ازش نداره ما هم گفتیم نه ولی هی گفت مسئله ای نیست و حتی قولنامه رو به اسم و مشخصات خودش نوشت نه پدر زنش...حالا برادر من از جهت اینکه این ادم فروش مال غیر کرده میتونه شکایت کنه از فروشنده تا به پولش برسه؟..ممنون از پاسخ تون و لطف تون.
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)

اگر خودرو متعلق به ایشان نبوده باشد و وکالت در فروش هم نداشته باشند میتوانند شکایت کیفری فروش مال غیر علیه ایشان انجام دهند. لذا به دلیل ایراد در خودرو نیز میتوانید برای فسخ معامله از طریق شورای حل اختلاف اقدام کنید.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

35.4k سوال

35.5k پاسخ

41.3k کاربر

139 نفر آنلاین
0 عضو و 139 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 25432
بازدید دیروز: 91571
بازدید کل: 51121953
...