در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
351 بازدید
سوال شده در قراردادهای خرید و فروش توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با سلام و ادب بر شما دوستان و بزرگواران
احتراما اینجانب در اسفند ماه 94 طی یک وکالت بلاعزل ( موکل ضمن عقد خارج لازم ، حق عزل وکیل را تا خاتمه انجام مورد وکالت  از خود سلب و ساقط نمود ) ، سه دانگ مشاع از شش دانگ یک آپارتمان را از یکی از دوستان خریداری کردم و ثمن معامله را هم کامل به ایشون پرداخت کردم .

شایان ذکر هست که بنده همزمان ، بعد از اخذ وکالت بلا عزل از فروشنده یک اقرار رسمی به شرح متن ذیل از فروشنده گرفتم ( بتاریخ متن سند حاضر گردید در این دفتر آقای 1 با مشخصات مقدم الذکر و بعد الحضور در کمال صحت و سلامت روح و روان و با رضایت و اختیار کامل و بدون اجبار و اکراه اقرار و اعتراف صریح و صحیح و بی قید و شرط نمود  که بر اساس سند وکالت بلاعزل شماره 1 تاریخ 1 تنظیمی این دفترخانه که بر مبنای فروش قطعی ( عقد بیع ) آپارتمان پلاک ثبتی ( مورد اشاره در وکالت لاعزل ) واقع در بخش 1 تهران است کل ثمن معامله را که از بابت سه دانگ از ششدانگ بصورت نقدی و کامل و یکجا دریافت نموده ام و هرگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط نمود .

حالا طرف ( فروشنده ) با من در یک موضوع دیگه که ربطی به این معامله نداره داره گرو کشی میکنه و برای من اظهار نامه فرستاده که پیرو وکالت نامه ( فوق الاشاره ) خودم شش دانگ آپارتمان رو فروختم و خودم موضوع وکالت را انجام داده ام و به موجب ماده 683 قانون مدنی وکالت شما منفسخ گردیده است ( یه رو نوشت هم برای دفترخانه فرستاده )

آیا حق من ضایع میشود ؟؟ نظر شما چیست ؟ لطفا کمکم کنید
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)

بله در صورتیکه ایشان مورد وکالت را خود شخصا انجام داده باشند و زودتر از شما اینکار را کرده باشند شما دیگر نمیتوانید برای فروش اقدام کنید مگر اینکه مبایعه نامه به نام شما تنظیم شده باشد و دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی تنظیم کنید.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

35.4k سوال

35.4k پاسخ

41.3k کاربر

154 نفر آنلاین
2 عضو و 152 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 27042
بازدید دیروز: 89514
بازدید کل: 51032078
...