در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
2k بازدید
سوال شده در روابط نا مشروع توسط (140 امتیاز)
ویرایش شده توسط
با عرض سلام خسته نباشيد . در تاريخ 3/3/93 دختري به کلانتري شکايت ميکنه به موضوع که چند پسر به او تجاوز کردند و بعد از تحقيقات چند نفر را ميگرند و با اقرار به زور کتک ميگن ما رابطه داشتيم ولي با رضايت خود دختر و در دادگاه انکار ميکنن فقط در حد اينکه باهم به کوه رفتيم . انها دوروز به زندان ميرن با اسم جرم تجاوز به عنف و بعد دو روز با سند بيرون ميان بعد پرونده به دادگاه کيفري استان ميره و در اونجا دو جلسه دادگاه برگزار ميشه و در هردو جلسه اقرار به کوه رفتن ميکن . قاضي حکم تجاوز به عنف قبول نميکنه چون هيچ دليل محکمي وجود نداره و دختر هم به رابطه نامشروع محکوم ميشه و حکم انها 99 ضربه شلاق تعزيري و 1 سال تبعيد به يک شهر ديگه که حکم شلاق اجرا شد و دختر هم به 100 ضربه شلاق حد محکوم ميشه . دوستم هيچ سوپيشينه اي نداشت نامه تبعيد به جرم منافعي عفت ميزنن . آيا ميشه تبعيد تبديل به جزاي نقدي کرد يا کار ديگه اي ميشه انجام داد اگه ميشه راهنمايي کنيد ؟؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)

مجازات تبعید به چه دلیل تعیین شده است؟ مجازات رابطه نامشروع تا 99 ضربه شلاق است و 100 ضربه شلاق حدی برای زنا میباشد که اثبات نشده لذا حتما با گروه وکلای یاسا مشورت کنید.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

36.3k سوال

36.4k پاسخ

43k کاربر

106 نفر آنلاین
1 عضو و 105 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 18609
بازدید دیروز: 100218
بازدید کل: 55031536
...