مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

آیا بعد از یک سال و نیم شکایت زوج مبنی بر تدلیس امکان پذیر است؟

439 بازدید
سوال شده مرداد 17, 1394 در مشاوره حقوقی با وکیل مهریه توسط خسته (170 امتیاز)
ویرایش شده مرداد 17, 1394 توسط گروه وکلای یاسا
باسلام وخسته نباشید. مدت یکسال ونیم پیش ازدواج کردم و به همسرم گفتم که قبلا بمدت دوسال همسر فردی بودم واز او طلاق گرفتم. اما باکره نیستم و در دوران عقد ازاله بکارت شدم ولی چون طلاق توافقی داشتم به درخواست همسر قبلیم اسممون از شناسنامه هم پاک شده وحتی چون رابطه خانوادگی باهمسر فعلیم داشتیم ایشون دوروز بعداز طلاق ازمن خواستگاری کرد ومن و خانوادم به ایشون گفتیم که باید عده نگه دارم وبعد از تمام شدن سه تقر باایشون عقد کردم ولی حالا بعد از یکسال ونیم که در تمکین کامل ایشان بودم حالا ادعا کرده که بهش نگفتم که باکره نیستم و گفتم در عقد جداشدم و ازمن شکایت کیفری کرده و گفته تدلیس کردم وبا همسر قبلی من دست به یکی کردند که آبرومو ببرن و اونم سند طلاقو داده به همسرم و گفته میاد شهادت میده که من باکره نبودم و گفته که سند طلاق به درخواست من اینطوری نوشته شده در صورتیکه من  وکیل داشتم و اون کاراشو انجام داده و بعد سند طلاقو از وکیل گرفتم چون من نامه پزشکی قانونی دارم که من باکره نبودم وهمه این چیزهارو به همسر فعلیم  گفتم ولی او حالا زیر همه چیز زده وهرکسیکه بهش میگه اگه نمیدونستی که باکره نیست چرا زودتر نگفتی وبعد از یکسال ونیم این موضوعو عنوان کردی، میگه من نمیدونستم بکارت یعنی چی و اینکه من بهش میگفتم که ارتجاعی بوده بکارتم  و... و اینطوری میگه که درجريان نبوده و ازم شکایت کیفری کرده .
آیا بعد از یکسال ونیم همسرم میتواند من را به زندان بیندازد ویا مهریه ام را ندهد چون خودش نمیخواد زندگی کنه و اینکارو برای عدم پرداخت مهریه کرده و من حق طلاق هم دارم؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده مرداد 17, 1394 توسط گروه وکلای یاسا مدیر کل (1,505,860 امتیاز)
انتخاب شده مرداد 17, 1394 توسط خسته
 
بهترین پاسخ
خیر با توجه به اینکه گواهی پزشکی قانونی دال بر باکره نبودن شما موجود است و یک سال و نیم از زمان عقد گذشته است لذا ادعای ایشان مبنی بر تدلیس در دادگاه پذیرفته نخواهد شد.

موید باشید

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

30,907 سوال

30,943 پاسخ

1,242 دیدگاه

33,285 کاربر

51 نفر آنلاین
1 عضو و 50 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 34017
بازدید دیروز: 31196
بازدید کل: 36879529
...