در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
500 بازدید
سوال شده در مشاوره حقوقی با وکیل مهریه توسط (170 امتیاز)
ویرایش شده توسط
باسلام وخسته نباشید. مدت یکسال ونیم پیش ازدواج کردم و به همسرم گفتم که قبلا بمدت دوسال همسر فردی بودم واز او طلاق گرفتم. اما باکره نیستم و در دوران عقد ازاله بکارت شدم ولی چون طلاق توافقی داشتم به درخواست همسر قبلیم اسممون از شناسنامه هم پاک شده وحتی چون رابطه خانوادگی باهمسر فعلیم داشتیم ایشون دوروز بعداز طلاق ازمن خواستگاری کرد ومن و خانوادم به ایشون گفتیم که باید عده نگه دارم وبعد از تمام شدن سه تقر باایشون عقد کردم ولی حالا بعد از یکسال ونیم که در تمکین کامل ایشان بودم حالا ادعا کرده که بهش نگفتم که باکره نیستم و گفتم در عقد جداشدم و ازمن شکایت کیفری کرده و گفته تدلیس کردم وبا همسر قبلی من دست به یکی کردند که آبرومو ببرن و اونم سند طلاقو داده به همسرم و گفته میاد شهادت میده که من باکره نبودم و گفته که سند طلاق به درخواست من اینطوری نوشته شده در صورتیکه من  وکیل داشتم و اون کاراشو انجام داده و بعد سند طلاقو از وکیل گرفتم چون من نامه پزشکی قانونی دارم که من باکره نبودم وهمه این چیزهارو به همسر فعلیم  گفتم ولی او حالا زیر همه چیز زده وهرکسیکه بهش میگه اگه نمیدونستی که باکره نیست چرا زودتر نگفتی وبعد از یکسال ونیم این موضوعو عنوان کردی، میگه من نمیدونستم بکارت یعنی چی و اینکه من بهش میگفتم که ارتجاعی بوده بکارتم  و... و اینطوری میگه که درجريان نبوده و ازم شکایت کیفری کرده .
آیا بعد از یکسال ونیم همسرم میتواند من را به زندان بیندازد ویا مهریه ام را ندهد چون خودش نمیخواد زندگی کنه و اینکارو برای عدم پرداخت مهریه کرده و من حق طلاق هم دارم؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
خیر با توجه به اینکه گواهی پزشکی قانونی دال بر باکره نبودن شما موجود است و یک سال و نیم از زمان عقد گذشته است لذا ادعای ایشان مبنی بر تدلیس در دادگاه پذیرفته نخواهد شد.

موید باشید
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

دسته بندی های حقوقی

33.1k سوال

33.2k پاسخ

36.9k کاربر

92 نفر آنلاین
1 عضو و 91 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 36523
بازدید دیروز: 91477
بازدید کل: 42392625
...