در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.
530 بازدید
سوال شده در انتقال مال غیر توسط
ویرایش شده توسط
با سلام
حدود 10 روز پیش خانه ای اجاره کردم به مدت 1 سال و مبلغ 10 میلیون تومان بابت ودیعه دادم و کلید ر ا تحویل گرفتم.بعد از این که ایرادات منزل را بر طرف کردم و کامل ساکن شدم متوجه شدم که این واحد آپارتمان 2 مالک دارد و هر دو مدعی هستند که مالک می باشند و پرونده در جریان دادگاه است . تا الان هم نفهمیدم این واحد مال کیه. میخواستم بدونم اگر مالک بودن شخصی که پول ودیعه را از من گرفته  و با من قرارداد را بسته در دادگاه ثابت نشود آیا آن شخصی که مالک بودنش ثابت شده است می تواند قبل اتمام قرارداد مرا از خانه بیرون کند ؟ اگر شخص اول که مجرم شناخته شده است پول ودیعه را ندهد چه کسی باید این پول را به من برگرداند ؟ آیا من میتوانم تا نگرفتن پول از خانه بیرون نروم ؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

1 پاسخ

پاسخ داده شده توسط مدیر کل (1.5m امتیاز)

بله در صورتیکه مشخص شود فردی که ملک را به شما اجاره داده است اثبات شود که مالک ملک اجاره ای نبوده است مالک اصلی میتواند سریعا شما را از ملک تخلیه کنند و خلع ید شما را بگیرند. لذا شما وجه خود از فردی بگیرید که قرارداد را با او منعقد کرده اید.

موید باشید

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم. تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱ گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

36.9k سوال

36.9k پاسخ

44.7k کاربر

174 نفر آنلاین
3 عضو و 171 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 63875
بازدید دیروز: 89719
بازدید کل: 58929343
...